Prodej: + 420 775 917 977prodej@canadiana.czServis: +420 777 917 817 CZ | EN

LIFTCAP

LiftCap je termokryt se speciálním mechanickým zvedákem na swim spa. Má unikátní design, který využívá nerezového zvedacího mechanismu a zdvojených pneumatických pístů ke zdvižení termokrytu o délce 380 cm až 574 cm.

LiftCap vznikl v roce 2018 a byl vyvinut pro jednodušší manipulaci s rozměrným a těžkým termokrytem. S LiftCapem lehce manipuluje pouze jedna dospělá osoba. Je finančně dostupnější alternativou automatického zakrytí. Můžete si vybrat z různých barevných variant materiálů, které jsou využívány v námořním průmyslu. Montuje se přímo na kabinet swim spa nebo na podlahu.

Naše třicetileté zkušenosti jsou zárukou promyšleného řešení z hlediska funkčnosti, kvality a izolačních schopností termokrytu.

Proč si zvolit Liftcap?

Liftcap je bezpečný pro děti i zvířata. Vyniká snadnou montáží a manipulaci zvládne pouze jedna dospělá osobou. Produkt má dlouhou životnost, je navržený podle potřeb zákazníků a vyrobeno v EU se zárukou 2 roky.

OVĚŘENÍ
DOSTUPNOSTI

Pokud si potřebujete ověřit, zda-li aktuálně dodáváme produkty i do vašeho bydliště. Ověřit dostupnost lze ihned, snadno a bez telefonování.


Copyright © 2024 CANADIANA s.r.o., všechna práva vyhrazena, vytvořeno ve studiu Hoda Design.
Zásady používání webu a ochrana osobních údajů. Upravit mé předvolby nastavení cookies.