Prodej: + 420 775 917 977prodej@canadiana.czServis: +420 777 917 817 CZ | EN

FOTOGALERIE

Vířivky

Swim spa

Wellness hotel VEGA

Domácí i veřejná wellness dokážeme realizovat na špičkové úrovni. Jedním z nich je wellness hotel Vega v Pozlovicích u Luhačovic. Zde jsme zrekonstruovali původní starý 12 metrový bazén, takže tu dnes naleznete nerezový s moderními technologiemi a vodopádem ve zdi. Bazén doplňuje vířivka s přelivem pro 4 až 6 osob.

Nově jsme vybudovali wellness zónu, jejíž součástí je finská sauna až pro 8 osob, parní sauna obohacená o vůni mentolu a infrakabina. Nezbytnou součástí wellness je ochlazovací bazének. Krásnou tečkou je pak zážitková sprcha, která umí simulovat letní bouři s hromy, blesky a také zpěv ptáků.

Zámek Wichterle

Nádherné podzemí, kde na vás dýchá dávná historie doplněná o současné lázeňské možnosti. Pod zámkem Wichterle se kromě pivních lázní ukrývá i útulné wellness. Jsme na něj náležitě hrdí, protože právě z těchto realizací je dobře patrné, že si umíme poradit i se zapeklitými úkoly. Až půjdete úzkými chodbičkami sklepení, tak si schválně řekněte, jak se tady mohla dostat přelivová vířivka s průměrem 2,5 m. Nebudeme, vás napínat. Vířivku jsme dovnitř dostali rozdělanou na poloviny. Uvnitř jsme ji pak spojili v jeden celek. V malé místnosti, ve které se nachází vířivka, nebyl prostor pro umístění technologie nezbytné pro veřejný provoz. I toto jsme vyřešili velmi elegantním způsobem. Technologie je ukryta pod podiem, které je navíc odklopitelné. Odklopení celého podia je podporováno bočními písty. Co se týče vizuálního vjemu, tak samotné obložení vířivky pískovcovým kamenem je doladěno s interiérem sklepení. Ve wellness také naleznete klasickou finskou saunu a parní kabinu obohacenou našim oblíbeným mentolem. Uvnitř kabiny určitě zvedněte hlavu a užijte si osvětlené hvězdné nebe nebo se nechte unášet tichou relaxační hudbou.

Pokud jste si doteď říkali, že právě u vás to nejde. Tak zkuste nejprve zavolat nám. Zapeklité případy jsou pro nás výzvou a rádi se s nimi popasujeme.

Zámek Ratměřice


Copyright © 2024 CANADIANA s.r.o., všechna práva vyhrazena, vytvořeno ve studiu Hoda Design.
Zásady používání webu a ochrana osobních údajů. Upravit mé předvolby nastavení cookies.