Prodej: + 420 775 917 977prodej@canadiana.czServis: +420 777 917 817 CZ | EN

BAZÉNY

Ať už řešíte domácí bazén na zahradu, vnitřní bazén, hotelový bazén pro hosty nebo relaxační bazén, pak jste tu správně. Dokonce i tehdy, když už bazén máte a chcete ho renovovat nebo vylepšit o bazénové zakrytí, či novou technologii. Při realizaci nového bazénu s vámi rádi probereme, jaký typ bazénu a technologie pro vás bude nejlepším řešením, a to jak s ohledem na prostor, používání či finance. Zda budete preferovat bazén nerezový či fóliový, s přelivem či skimmerový.

Nerezový bazén splňuje nároky nejnáročnějších zákazníků, a to nejen díky použití kvalitní nerezy. Ona totiž není nerez jako nerez, důležité je její správné technologické opracování a vyvaření. U nerezového bazénu očekávejte unikátní a nepřehlédnutelný design, který dokonale zapadá do současné moderní architektury. Určitě oceníte i snadnou údržbu a hlavně… je na věky!

Betonové bazény s vyvařovanou fólií doporučujeme jako ideální rodinné bazény. Při výběru nejste omezení tvarem ani rozměrem, pokud vám to zvolené prostory dovolí. Barvu fólie můžete doladit s designem okolí, ve kterém se bude bazén nacházet. A právě správný výběr fólie může proměnit váš bazén v naprosto luxusní plaveckou oázu. Lesk dokonalosti mu pak dodají jemné detaily v podobě trysek, skimmeru a nerezových doplňků. Betonové bazény jsou stejně jako ty nerezové zakázkovou výrobou, kdy plníme našim zákazníkům přání na míru.

Pokud vás zajímá rekonstrukce staršího bazénu, tak i tady jste u nás ve správných vodách. Rádi vám připravíme varianty, které máme odzkoušeny. Také je tu elegantní řešení, kdy jde za určitých podmínek do stávajícího prostoru původního bazénu vložit swim spa Hydropool. Od této chvíle by již pro vás neexistovala bazénová sezóna. Protože ve swim spa se stále nahřátou vodou můžete plavat po celý rok.

OVĚŘENÍ
DOSTUPNOSTI

Pokud si potřebujete ověřit, zda-li aktuálně dodáváme produkty i do vašeho bydliště. Ověřit dostupnost lze ihned, snadno a bez telefonování.


Copyright © 2024 CANADIANA s.r.o., všechna práva vyhrazena, vytvořeno ve studiu Hoda Design.
Zásady používání webu a ochrana osobních údajů. Upravit mé předvolby nastavení cookies.